Vítám Vás na stránkách mé fotogalerie. Snímky, které vám zde představuji, vznikaly od roku 1982. Za tu dobu se změnil jak používaný fotografický materiál, přístroje a snad i úroveň mých obrázků. Měnil se i můj fotografický záběr.
Na stránky fotogalerie jsem umístil i snímky vytvořené v počátcích mé tvorby, navíc na nepříliš kvalitní materiál. Na některých snímcích jsou ale zachycena místa a osady, které již v této podobě dávno neexistují, lidé, co nás již opustili a tyto obrázky mají aspoň pro mne kouzlo vzpomínek.
Máte-li tedy chvilku volného času, pojďte se projít po horách, Kladnem 80-tých let, navštivte sportovní akce, kde jsem zaznamenával trápící se kamarády-rekreační sportovce. Zvu Vás na okruh národními parky U.S.A. Chci se předvést se současnou tvorbou a představím vám svou práci, ale při ní hlavně kolegy, kteří plní náročné a mnohdy nedoceněné povolání...
Přeju vám co nejpříjemnější pobyt na mých fotografických stránkách.

Všechny snímky jsou majetkem autora a jsou chráněny dle autorského zákona. Jakákoliv jejich prezentace a použití bez souhlasu autora může být důvodem k trestnímu postihu.

Stránky jsou optimalizovány pro MSIE a některé jiné prohlížeče mohou mít problém se spuštěním konkrétního skriptu. Pokud se nezobrazí úvodní snímky, použijte MSIE.
"Hasiči
Jednotlivé snímky ze zásahů
"Mikulášská v Chrustenici 2010"
Pár nových snímků z galerie "Lidé"
"Podzimní Bassano 2010"
Pár nových snímků z galerie "Paragliding - Výlety"
"Kultura - Dejhule 2010"
Hudební festival Dejvické hudební léto v Praze
"Video - Parasem 2009"
Beskydy - Mosty u Jablůnkova
"Paragliding"
Galerie věnovaná padákovým kluzákům
Doplněny užitečné odkazy na meteorologické weby
Leoš K. na "Rajce Idnes.cz"
Odkaz na mou další galerii
na webu http://www.rajce.idnes.cz


Záběry byly snímány různými typy přístrojů na pestrý fotomateriál. Exponované filmy jsem skenoval na filmových skenerech Nikon LS 1000 a Nikon LS 2000 a upravil v programu Adobe® Photoshop®.

Tuto stránku jsi navštívil jako:
.
host
od 29.4. 2001
 
Datum poslední aktualizace: 18. březen 2011
Stránky jsou optimalizovány pro 1024 x 768, MSIE 4.0 a vyšší.
©Leoš Kučera 2001