foto - Packa
   Roku 1964 jsem se narodil v Kladně, zde absolvoval devítiletku a poldovské učiliště. Po maturitě se živil jako údržbář v Poldi (SONP / NP / SP ...).
V té době jsem začal fotografovat - černobíle, hlavně sportovní akce, ale občas jsem si i "odskočil" s fotoaparátem do ulic města. Několikrát se mi dokonce podařilo propašovat kameru za plot fabriky, kde bylo k focení děsivé panoptikum špíny, vražedného prostředí, ale i společenství úžasnejch lidskejch postav. Žel, mé vybavení, materiál a hlavně mé neumění mi tuhle šanci nedopřálo dostatečně využít.
V druhé polovině 80-tých let jsem z dílny prchnul k podnikovým hasičům a fotografování začal částečně využívat i ke "kariéře". O dovolených jsem zaznamenával - převážně na barevnou inverzi - přírodu a toulky po horách.
Od roku 1992 sloužím u Hasičského záchranného sboru hl.města Prahy, v r. 1996 jsem nastoupil jako fotograf a kameraman na Oddělení dokumentace.
V březnu 2011 jsem doplnil svou galerii snímky a zážitky z Terapie tmou v Beskydském rekreačním středisku v Čeladné.
     Na zde uvedených snímcích prezentuji svou tvorbu. Pokud se chcete ke stránkám a zveřejněným fotografiím vyjádřit, jsou zde: Kniha hostů nebo Mailer.

Děkuji za návštěvu a názor:

Leoš K.